Pravidla

Pravidla

Příspěvekod Admin » stř 04. úno 2015 13:52:17

Pravidla Fóra KRaAOP

Svým přístupem na „Fórum KRaAOP“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „Fórum KRaAOP“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „Fóra KRaAOP“ s nimi souhlasíte.

Naše fóra beží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno stáhnout z http://www.phpbb.com. phpBB software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „Fórum KRaAOP“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „Fórum KRaAOP“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné z důvodů porušení pravidel. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „Fórum KRaAOP“ ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „Fórum KRaAOP“ ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Veškeré informace zveřejněné na tomto fóru reprezentují osobní názory účastníku a nemohou být tudíž vždy brány jako prověřená fakta.

-----------------------------------------------------

KRaAOP Forum Rules

By accessing “KRaAOP Forum” (hereinafter “we”, “us”, “our”, “”, “http://forum.kraop.cz”), you agree to be legally bound by the following terms. If you do not agree to be legally bound by all of the following terms then please do not access and/or use “KRaAOP Forum”. We may change these at any time and we’ll do our utmost in informing you, though it would be prudent to review this regularly yourself as your continued usage of “KRaAOP Forum” after changes mean you agree to be legally bound by these terms as they are updated and/or amended.

Our forums are powered by phpBB (hereinafter “they”, “them”, “their”, “phpBB software”, “www.phpbb.com”, “phpBB Group”, “phpBB Teams”) which is a bulletin board solution released under the “General Public License” (hereinafter “GPL”) and can be downloaded from http://www.phpbb.com. The phpBB software only facilitates internet based discussions, the phpBB Group are not responsible for what we allow and/or disallow as permissible content and/or conduct. For further information about phpBB, please see: http://www.phpbb.com/.

You agree not to post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate any laws be it of your country, the country where “KRaAOP Forum” is hosted or International Law. Doing so may lead to you being immediately and permanently banned, with notification of your Internet Service Provider if deemed required by us. The IP address of all posts are recorded to aid in enforcing these conditions. You agree that “KRaAOP Forum” have the right to remove, edit, move or close any topic at any time should we see fit from reasons of violation rules. As a user you agree to any information you have entered to being stored in a database. While this information will not be disclosed to any third party without your consent, neither “KRaAOP Forum” nor phpBB shall be held responsible for any hacking attempt that may lead to the data being compromised.

All information posted in our forum represent the personal views of members and therefore can not always be taken as proven facts.
Admin
Administrátor
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 24. čer 2014 20:25:30

Zpět na O tomto diskuzním fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron